تبلیغات
مای گیمز™ - اولین نگاه به Wolfenstein: The New Order; جایی برای نازی ها نیست

مای گیمز™

جدیدترین مطالب

اسلایدر

تبلیغات

مای گیمز انلاین نیست و به اسمان گیم بروید asman-game.rzb.ir

LOGO OUR


ولنفشتاین (Wolfenstein) از قدیمی ترین شوتر های سبک اکشن اول شخص (FPS) محسوب می شود که توانست تحولی عظیمی در این سبک ایجاد کند اما گر بخواهیم منصفانه بگوییم ، راهی بسیار سخت در پیش رو دارد تا بتواند دوباره به آن زمان برقراری ارتباط برگردد.این بازی به عنوان یکی از سرچشمه های ژانر شوتر، خود را در این نسل پیدا کرد که تنها شرکت Activision سعی کرد تا با دادن یک ریبوت ضعیف، پرچم این عنوان را دوباره بالا ببرد.اکنون  این سری خود را در دستان استدیویی سوئدی به نام Machine Games یافته است که توسط یکی از اعضای سابق استدیو خلاق StarBreeze ساخته شده است . استدیویی که عناوینی نظیر Chronicels of Riddick و Darkness را ارائه داد.هردوی این بازی ها عناوینی بودند که به طرزی سازمان یافته شده بودند که چیزی بیشتر از یک شوتر محض را ارائه دهند. هر دو بازی از دیدگاه اول شخص خود نهایت استفاده را کردند تا بتوانند از راه و روش های جالب درام، بازیکن را به خود جذب کند. اکنون به نظر میرسد که Wolfenstein نیز قرار است به همان سبک عمل کند.edami

 

جایی برای نازی ها نیست

بازگشتی دوباره به قلعه نازی ها را به ابر قدرت جهان تبدیل نموده است

ولنفشتاین (Wolfenstein) از قدیمی ترین شوتر های سبک اکشن اول شخص (FPS) محسوب می شود که توانست تحولی عظیمی در این سبک ایجاد کند اما گر بخواهیم منصفانه بگوییم ، راهی بسیار سخت در پیش رو دارد تا بتواند دوباره به آن زمان برقراری ارتباط برگردد.این بازی به عنوان یکی از سرچشمه های ژانر شوتر، خود را در این نسل پیدا کرد که تنها شرکت Activision سعی کرد تا با دادن یک ریبوت ضعیف، پرچم این عنوان را دوباره بالا ببرد.اکنون  این سری خود را در دستان استدیویی سوئدی به نام Machine Games یافته است که توسط یکی از اعضای سابق استدیو خلاق StarBreeze ساخته شده است . استدیویی که عناوینی نظیر Chronicels of Riddick و Darkness را ارائه داد.هردوی این بازی ها عناوینی بودند که به طرزی سازمان یافته شده بودند که چیزی بیشتر از یک شوتر محض را ارائه دهند. هر دو بازی از دیدگاه اول شخص خود نهایت استفاده را کردند تا بتوانند از راه و روش های جالب درام، بازیکن را به خود جذب کند. اکنون به نظر میرسد که Wolfenstein نیز قرار است به همان سبک عمل کند.

“وقتی من نبودم اونا دنیا رو به آتیش کشیدن.این دیگه جنگ  نبود… یه بازسازی بود.بعضی ازدست رفته ها … هیچ وقت فراموششون نم یکنم. بعضی هاشون غیر قابل تصورند. حالا اونا یه دنیای جدید ساختن … ارتشی از فولاد و برق.اونا دارن تاریخ رو بازنویسی میکنن … ولی منو فراموش کردن! هه!

خیلی چیزا عوض شده … مدت زیادی نبودم … اونا مارو به زانو انداختن هیچ کس نمیدونه چطوری ولی دنیا مجبور به اطاعت شد.اونا آزادیمون رو ازمون گرفتن… به بدبختیمون که قرن ها طول کشید تا بهش برسیم. اونا دنیا رو با قدرتشون ترور کردن و میلیون ها نفر رو به بردگی گرفتن … طغیان ها … شورش ها … ایستادگی ها … همه رو زیر چکمه های آهنیشون له کردن … اونا دارن آینده ما رو میدزدن! تو ذهن خودشون فکر میکنن جنگ تموم شده …  هه … اما اشتباه می کنند.”

جایی برای نازی ها نیست | NO Country For Natzists

 آن طور که مشخص است, داستان بازی به سال 1960 باز می گردد.به زمانی که ارتش نازی آلمان ها به پیروزی در جنگ جهانی دوم دست یافته اند.بازیکن کنترل شخصی به نام William “B.J.” Blazkowicz را به دست می گیرد اما BJ.Blazkowicz دیگر مانند گذشته خوشحال نیست.قرار گرفتن در یک کمای پانزده ساله هر کسی را تغییر می دهد.وی در سال 1960 از کما بیرون آمده و متوجه می شود که آلمان جنگ را برده است و اگر هم این خبر چندان بد نباشد، خالکوبی کردن لوگوی نازی ها روی ماه بدی آن را دو چندان می کند. این حقیقت با گشت و گذار در خیابان های لندن آشکار می شود .جایی که BJ از شدت خشمش تعداد زیادی از نازی ها را می کشد.نازی ها ابر قدرت های قاره ی سبز را به زانو در آورده و قوانین جدیدی برای اروپا و جهان وضع کرده اند.

BJ یک آمریکایی است و پس از فرار از دست آلمان ها خودش را یک فرد از دنیا بریده و روان پریش می یابد و متوجه قدرتمند شدن دشمن قدیمی می شود.این طور که مشخص است شخصیت پردازی BJ باید تمام عیار باشد و ممکن است بار ها در سکانس های مختلف بازی با لحظات احساسی نیز روبرو شویم که البته Machine Games تا کنون قدرت خود را در قرار دادن این سکانس ها نشان داده است.

گیم پلی Wolfenstein در همه حال از بهترین ها در سبک خودش بوده است.چیزی که مشخص است, وجود انواع و اقسام اسلحه ها در بازی است.این گونه که سازنده ی کار کشته ی بازی قول داده باید با شوتری ناب و البته سخت دست و پنجه نرم کنیم که مطمئنا اشک هر گیمری را در خواهد آورد به طوری که در یکی از مصاحبه های کارگردان بازی با یوروگیمر وی به این موضوع اشاره کرد و گفت که “اگر TNO را روی آخرین درجه ی سختی به پایان برسانید, خون گریه خواهید کرد!” بازی هایی که امروزه ساخته می شوند – مخصوصا در سبک شوتر اول شخص – همگی یک برتر علنی به شما در برابر گیم پلی بازی می دهند اما TNO عکس این است طوری که در نسخه های قدیمی تر سری مثل Return To Castle Wolfenstein و یا Wolfenstein: Enemy Territory دیده ایم.

اسلحه های بازی همگی طراحی فوق العاده ای دارند و این طور که مشخص است باید خودمان را برای استفاده از هر گونه اسلحه ای آماده کنیم.

در عین حال که Wolfenstein را بر اساس ویدیو های اولیه اش می توان در بین شوتر های تمام عیار قرار داد ولی احتمال می رود که سازندگان دست شما را در سوییچ کردن بین اکشن و مخفی کاری باز بگذارند و این موضوعی است که Call of Duty: Ghosts نیز به آن خواهد پرداخت.در سراسر بازی می توانید از هر سلاحی برای نابودی دشمنان استفاده کنید.برای مثال در تریلر گیم پلی ای که در E3 2013 پخش شد, حتی BJ را حین تیراندازی با یک دوشکای اتوماتیک دیدیم که با پایه اش از روی زمین برداشته شده بود! سیستم تیر اندازی بازی همانند شوتر هایی مثل CoD یا Crysis فانتزی و یا مصنوعی نیست.همان طور که حین تیر اندازی با سلاح های تک تیر انداز در برخی بازی ها باید به وزش باد و رطوبت هوا توجه کنید این کار را باید برای تمام اسلحه ها در Wolfenstein: TNO انجام دهید.نشانه گیری (Aim) را باید جزو یکی از بهترین ها در سبک بازی در نظر گرفت چرا که به معنای واقعی کلمه سخت است.در طول بازی هم چنین می توانید سلاح های خود را مجهز به انواع تجهیزات فرعی هم چون Laser Sight و یا صدا خفه کن نمایید که در روند بازی تاثیر گذار هستند.آن طور که Machine Games قول داده است قابلیت حمل سلاح با دو دست را نیز خواهیم داشت.ولی مشخصه ی دیگری که سلاح های بازی دارند, داشتن ویژگی سوییچ کردن قابلیت های یک اسلحه است.می توانید یک نارنجک انداز (Grenade Launcher) بر روی یک مسلسل تمام خودکار ببندید و دمار از روزگار روبات ها و سربازان نازی ها در بیاورید! نمونه ای از این سیستم را در بازی “فضای مرده 3″ (Dead Space 3) دیدیم که البته در ژانر ترسناک / سوم شخص بود.یکی از برگ برنده های خود را می توانید با استفاده از این سیستم به دست آورید.

بخشی از سکانس های مخفی کاری بازی | طراحی مراحل و فیزیک بازی فوق العاده است

یکی از اسلحه های فرا زمینی بازی | البته مهم تر از اسلحه چیزی که باید به آن توجه شود, قطعا آن روبات سه متری نازی ها است.

هوش مصنوعی و طراحی دشمنان نیز در بازی از بهترین نمونه هایی است که می توان در این سبک از آن مثال زد.دشمنان بازی در جایی بسیار احمق هستند که این گروه سربازان معمولی را شامل می شود و در جایی دیگر بسیار محافظه کار و دقیق هستند که می توان روبات ها و سگ های نازی ها را در این دسته جای داد.چیزهایی که در تریلر گیم پلی بازی دیدیم بی شمارند و فقط به کمی زمان برای جمع بندی و دسته بندیشان نیاز است.قابلیت دیگر شما در بین صحنه های تمام اکشن حل کردن برخی معما ها است که مثلا هک کردن یک روبات ثابت غول پیکر از این دسته است.اگر این روبات را هک نکنید, زنده ماندنتان در آن فضای مهیب یک در هزار است و این نیازمند گذاشتن وقت و تمرکز است.در زمان های مخفی کاری نیز مثلا با هک کردن یک سیستم لیزری زمانی که نازی ها در حال میل کردن قهوه هستند همگی دار فانی را وداع گفته و قهوه به رنگ سرخ مزین خواهد شد.خوش بختانه Machine Games به همه چیز در بازی توجه کرده است و این همان مشخصه ای است که هر هوادار قدیمی Wolfenstein آن را می خواهد.

بخش هایی از بازی نیز ممکن است دارای صحنه هایی باشد که ابروان بسیاری را بالا بیاورد هر چند که هم اکنون برای تصمیم گیری راجعه به این چیز ها زود است ولی شما را به تریلر گیم پلی بازی در E3 2013 ارجاع می دهیم.

در مورد گرافیک بازی بایدگفت که TNO برای سه پلتفرم اصلی نسل هفتم و دو کنسول Xbox One و PS4 عرضه می شود پس گرافیک نسل بعدی خواهد بود و آن چیزی که ما در نمایش های متعدد بازی دیدیم پس می توان قول سکانس های سینمایی شاهکار گونه را نیز در بازی داد.موتور پایه بازی همان طور که Bethesda در می 2013 هنگام رونمایی از بازی مشخصش کرد, قرار بوده موتور پایه Doom 4 باشد و موتوری نیست به جز id Tech 5.از این موتور در ساخت بازی Rage نیز استفاده شد که در Wolfenstein: TNO قرار است شاهد نسخه ی ارتقا یافته ی این موتور باشیم.برای مثال در تیزر بازی که ماه پیش منتشر شد ما William “B.J.” Blazkowicz را در حین فرار با یک قطار به مقصد برلین دیدیم.زمانی که واگن شروع به تکان خوردن کرد فنجان قهوه ی BJ نیز در دستش شروع به لرزش کرد و این را می توان یک نشانه از هزاران نشانه ی قدرت این موتور دانست.افکت های خون و تیر خوردن دشمنان و یا منفجر شدن روبات ها نیز در بازی بی نظیر است.

تحول گرافیک در سری ولفنشتاین | تصویر سمت چپ مربوط به بازی Wolfenstein 3D است

از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره شود این است که Wolfenstein: The New Order متاسفانه فاقد بخش چند نفره است.این باعث شد بسیاری از طرفداران بازی ناراحت شوند ولی مدیر کل Bethesda Softworks در این باره اظهار داشت که آن ها مطئولین Machine Games را مجبور به اضافه کردن بخش خاصی به بازی نمی کنند و مثل این که استودیوی سازنده از طراحی بخش چند نفره امتناع کرده گرچه احتمال بازگشت این بخش وجود دارد.

“با Machine Games در مورد قرار دادن بخش چند نفره در The New Order صحبت کردیم اما متوجه شدیم آن ها هیچ برنامه ای برای این بخش در بازی ندارند.دوست نداریم آن ها را مجبور به این کار کنیم.سازنده بازی شرکت بزرگی است و عناوینی هم چون The Chronicles of Riddick و “تاریکی” (Darkness) را ساخته است و در این عناوین از نوآوری هایی استفاده کرده است و هدف ما هم همین ایده های ناب هستند.”

با آن ها در این مورد صحبت کردیم اما آن ها گفتند “برنامه ای نداریم” و ما هم به آن ها در جواب نگفتیم که “ما هم استودیو دیگری را برای ساخت بخش چند نفره استخدام می کنیم!”

بخشی از مصاحبه ی Andreas Ojerfors با گیم اسپات در مورد درجه سختی بازی را نیز در زیر مشاهده می فرمایید:

“می خواهیم بازی خیلی واقعی باشد, یک درگیری واقعی که بازیکن خون گریه کند!”

“ولفنشتاین جدید بازی آسانی نیست.مانند نسخه ی سه بعدی ولفنشتاین (Wolfenstein 3D) در The New Order هم شما پنج درجه سختی را خواهید دید پس شما در انتخاب درجه سختی آزاد هستید اما اگر می خواهید یک بازی واقعا گرایانه را ببینید روی درجه سختی I Am Death Incarnate تمام کنید! هر چند که روی درجه سختی متوسط هم بازی هم چنان یک چلنج واقعی خواهد بود.بازی سخت است و این چیزیست که باید انتظارش را داشته باشید و اگر بمیرید تقصیر شماست.”

Wolfenstein: The New Order
ناشر: Bethesda Softworks
سازنده: MachineGames
موتور پایه: id Tech 5
پلتفرم [ها]: PC,PS3,X360,PS4,X1,

 برای سحن آخر باید گفت که هیچ شکی در موفقیت Wolfenstein: TNO نداریم ولی به هر حال باید منتظر تریلر ها و نمایش های بیشتر بازی که احتمالا در گیمزکام و نمایشگاه توکیو گیم شو خواهند بود شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از بازی خواهیم بود.ولی از همین الان می توان یکی از کاندیداهای بازی سال در سبک شوتر اول شخص را Wolfenstein: TNO به شمار آورد.

بتزدا هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی اعلام نکرده است ولی با توجه به گفته های سازنده بازی تاریخ انتشار در 3 ماهه چهارم سال جاری میلادی خواهد بود که مصادف با پاییز سال 92 است.

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

بخش نظرات

این نظر توسط How do you get rid of Achilles tendonitis? در تاریخ شنبه 1 مهر 1396 04:02 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

What i don't realize is in reality how you're now not really much
more well-preferred than you might be now. You're very intelligent.
You recognize therefore significantly in terms of this topic,
made me in my view consider it from numerous numerous angles.
Its like men and women aren't fascinated until it's something to accomplish with Lady gaga!
Your individual stuffs nice. All the time maintain it
up!

این نظر توسط celinemadre.wordpress.com در تاریخ پنجشنبه 29 تیر 1396 12:02 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

My brother recommended I may like this blog.
He was entirely right. This put up truly made
my day. You cann't believe simply how much time I had spent for
this info! Thanks!

این نظر توسط http://irablanke.exteen.com در تاریخ سه شنبه 20 تیر 1396 09:16 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

My brother recommended I might like this blog. He was totally right.
This post actually made my day. You cann't imagine just how much time I had spent for this
info! Thanks!

این نظر توسط سحر در تاریخ شنبه 13 خرداد 1396 06:37 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

بسیار عالی بود!
ممنونم از وبلاگ خوبتون
موفق باشید

این نظر توسط manicure در تاریخ سه شنبه 15 فروردین 1396 04:22 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

Good day! Would you mind if I share your blog with my facebook group?

There's a lot of folks that I think would really appreciate your content.
Please let me know. Cheers

این نظر توسط تخفیف ریحون در تاریخ چهارشنبه 19 آبان 1395 05:31 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!این نظر توسط محمد در تاریخ پنجشنبه 22 بهمن 1394 07:59 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام

درآمد ثابت ماهیانه داشته باشید

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان

100 درصد تضمینی


لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/poolsaz

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/poolsaz2

درصورت داشتن هرگونه سوال با ایمیل زیر در تماس باشید :
toopfile.ir@gmail.com


این نظر توسط برنامه دریافت جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 در تاریخ پنجشنبه 12 شهریور 1394 09:51 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

ســــلام !
وبلاگتان زیباست!

ما برای کاربرانی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنند ، برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 را تنها با یک کلیک دریافت کنند.
این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن کمتر از 100 کیلوبایت میباشد و هیچگونه تبلیغات مزاحم به همراه خود ندارد!
با دانلود این برنامه از این پس تنها با یک کلیک و در کمتر از 3 ثانیه جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس خود را دریافت کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و دائما پشتیبانی و آپدیت میشود.
امکاناتی دیگر مانند مشاهده قیمت ارز و طلا و مشاهده جدول لیگ برتر و ... نیز به نرم افزار اضافه میشود.
برای دانلود به وبلاگ ما بیایید.
لطفا برای حمایت از ما ، وبلاگ ما را لینک کنید.
موفق باشید


این نظر توسط مهیار در تاریخ دوشنبه 29 تیر 1394 12:12 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

مطالب وبلاگت قشنگه !این نظر توسط محمد در تاریخ یکشنبه 24 اسفند 1393 08:36 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام
خیلی باحال بود مطالبت
با تبادل لینک موافقی؟
موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم


این نظر توسط کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی در تاریخ پنجشنبه 14 اسفند 1393 04:28 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

به دنبال درخواست عده زیادی از متقاضیان قیمت کتاب به 2000 تومان کاهش داده شد
فقط برای چند روز
فرصت را از دست ندهید
برای خرید به همین آدرس بروید


این نظر توسط کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی در تاریخ یکشنبه 12 بهمن 1393 03:51 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

اگر سنتان زیر 18 سال میباشید خواهش میکنم این نظر رو نخونید.
کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی
این کتاب صد در صد مورد نیاز شماست چه مجرد و چه متاهل
فقط تا پایان اسفند 1393 با این قیمت استثنایی عرضه میشود.
این کتاب آموزشی مخصوص افراد بالای 18 سال بویژه زوج های جوان است.
از عواقب خودارضایی با خبرید؟
موثرترین راههای ترک ان را می دانید؟
آقایان ! از زود انزالی رنج می برید ؟
خانم ها ! همسرتان قادر به ارضا شما نیست ؟
از سایز آلت خود ناراضی هستید ؟
نظر خانم ها را در این مورد می دانید؟
میخواهید به همراه همسرتان ارگاسم طولانی و دلپذیر داشته باشید ؟
می خواهید لذت جنسی دو طرفه را تجربه کنید؟
جواب همه افراد مثبت است اما به علت حجب و حیا در خانواده ها اموزش این مسائل مهم به خوبی صورت نمیگیرد و به علت عدم اگاهی و در برخی موارد اگاهی های غیر علمی و ناقص بسیاری افراد قادر به لذت بردن ازاین عواطف و احساسات خدادادی نیستند و برعکس عامل سرخوردگی و نگرانی و تشویش و اختلال در زندگی روزمره شان نیز می شود.
این کتاب در سایر سایت های دیگر به قیمت های بالا به فروش میرود.
اما ما به دلیل اهمیت آن این کتاب را تنها با 5000 هزار تومان در اختیار شما قرار می دهیم.
برای دیدن فهرست مطالب و خرید این کتاب به وبلاگ ما مراجعه کنید.
با لینک کردن وبلاگ ما ، گامی مهم در حل مشکلات جنسی جوانان جامعه بردارید.
در صورت مسدودی وبلاگ به ما ایمیل بزنید.خرید این کتاب بسیار آسان است.این نظر توسط شبکه اجتماعی فیس پلاک در تاریخ جمعه 5 دی 1393 02:18 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام از وبلاگتون دیدن کردیم
از شما رسما دعوت میکنیم تا در شبکه ما عضو شوید و مطالبتان را به اشتراک گذارید تا بقیه هم استفاده کنند
منتظر حضور شما دوست عزیز هستیم!

با تشکر
مدیریت شبکه اجتماعی فیس پلاک

این نظر توسط گلنار سافت در تاریخ دوشنبه 12 آبان 1393 07:27 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام وبلاگت عالیه!
حتما براش خیلی زحمت میکشی!
میخوام بهت یه برنامه معرفی کنم که کار تو رو راحت تر کنه.
این برنامه به طور اتوماتیک که اجرا میشه به وبلاگت وارد میشه و برات پست ارسال میکنه.
این پست ها از وبلاگ های بروز شده و سایت های بزرگ انتخاب میشه
یعنی هرروز وبلاگت آپدیت میشه بدون اینکه کاری انجام بدی.
در هر روز میتونه تا 100 تا پست ارسال کنه که هیچکدام تکراری نیست.
در ضمن میتونی موضوع پست ها رو هم خودت انتخاب کنی. تنوع موضوعاتش خیلی زیاده مثل علمی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی، سرگرمی، موزیک و صد ها موضوع متنوع دیگه .
با بروز شده اتوماتیک وبلاگت آمار بازدیدت هم خیلی میره بالا.
همچنین میتونی پست های مورد علاقه ات رو توش ذخیره کنی و بهش زمانبندی ارسال بدی تا بفرسته.
قیمتش ماهانه فقط 5000 تومانه.اگه دو ماه بخری میتونی همیشه رایگان استفاده کنی.
تو میتونی اول با نسخه آزمایشی تست کنی که کار میکنه و وقتی مطمئن شدی ، بخری.
لینک دانلود نسخه آزمایشی :
http://s5.picofile.com/file/8148879142/Mihan_Auto_Post.zip.html
اگه سوالی یا مشکلی داشتی بهم ایمیل بزن.
فعلا خدانگهدار!

این نظر توسط سارا شکیبا در تاریخ یکشنبه 13 مهر 1393 04:16 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام وبلاگت قشنگه!

من بازی های آندروید زیادی توی وبلاگم گذاشتم

حتما بیا دانلود کن و نظر برام بذار!

ممنون

این نظر توسط زیمابی در تاریخ شنبه 1 شهریور 1393 06:10 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

جذاب ترین فروشگاه اینترنتی

زیمابی - سایت انتخاب و خرید جدیدترین کالاهای دیجیتالی به همراه ارائه محتوای تخصصی بصورت ویدئویی و مرجع نقد و بررسی کامل کالا جهت خدمت رسانی به مشتریان اینترنتی

صفحه نخست : www.ZIMABI.com
شبکه ویدئوها : www.zimabi.com/videos
تبادل نظر کاربران : www.zimabi.com/blog
دانلود های رایگان : www.zimabi.com/download
خبرگزاری برندها و تکنولوژی : www.zimabi.com/news

این نظر توسط افرا در تاریخ سه شنبه 14 مرداد 1393 08:23 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام!
--------------
چندتا از اعترافات جالب و خنده دار بگم
---------------------------------------
اعتراف میکنم یه روز دختر همسایه مونو توخیابون داشت میرفت بامامانش دیدم
نیشمو با ذوق زدگی تا بناگوشم بازکردم و گفتم
سلام مونا………. چطوری؟………
دیدم تحویلم نگرفت و مامانشم میخندید
اومدم خونه به مامانم گفتم این دختر همسایه چه زود بزرگ شد تا دیروز اینقد بود
گفت :کی
من:همین مونا دیگه دختر آقای …
گفت :اون مبیناست مونا مامانشه!!
------------------------------------------------------------------------
بازم از این اعترافات هست اگه خواستی بیا بخون
سایت سرگرمی تفریح24
موفق و موید باشین

این نظر توسط سارا در تاریخ شنبه 11 مرداد 1393 10:28 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :

1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها
3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر
5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا
7- تاجر پوسان

تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!

اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس

برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!

حتما بیا!


این نظر توسط الناز شکوهی در تاریخ جمعه 10 مرداد 1393 08:09 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام دوست عزیز!

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

لطفا هر چه زودتر به منم سر بزن!

و برام نظر بذار که بدونم اومدی!

منتظرما!
این نظر توسط طب بوک در تاریخ پنجشنبه 9 مرداد 1393 10:50 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام!
می خواستم سایت طب بوک را معرفی کنم.

طب بوک شبکه احتماعی پزشکی هست که هم پزشکان و هم بیماران و سایر ارایه دهندگان خدمات پزشکی در آن عضو می شوند.

ارایه دهندگان خدمات پزشکی ( پزشکان-کلینیکها -داروخانه ها و... ) علاوه بر معرفی خود و تبلیغ خدمات خود می توانند با ارسال مطلب و عکس به تبادل نظر در مورد داروها -بیماریها و مسایل پزشکی بپردازند.

و بیماران می توانند نظر خود را راجع به خدمات ارایه شده اعلام کنند.

منتظرت هستم!


این نظر توسط رویا سهیلی در تاریخ سه شنبه 31 تیر 1393 05:33 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام عزیزم وبلاگت عالیه
فقط اگه بتونی فونت بهتری پیدا كنی ایول داری
راسی دوسداری شارژ رایگان بگیری؟
یا رایگان تو قرعه كشی شركت كنی؟
یه سایت بهت معرفی میكنم اگه لینكشو بزاری تو وبلاگت بهت شارژ میده.
من تست كردم جواب داده.
توی فرمش منم به عنوان معرف بنویس .
ممنونم

.

این نظر توسط پاپ من در تاریخ دوشنبه 30 تیر 1393 08:57 ق.ظ و دقیقه ارسال شده است

سلام دوست عزیز!

یک پیشنهاد عالی برای کسب در آمد از وبلاگتون

سیستم کسب درآمد پاپ من

ثبت شده در ستاد ساماندهی

نرخ هر آی پی = از 70 تا 150 ریال

پاپ آپ اول = 50 ریال و دومی 25 ریال

تسویه حساب منظم و روزانه

اول از طریق لینک زیر ثبت نام کنید

بعد از ثبت نام وبسایت خودتون رو ثبت کنید

بعد یک کد در قالب وبلاگتون قرار میدید

بعد به ازای هر بازدید کننده 70 تا 150 ریال دریافت میکنید

از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد کنید!

پرداخت منظم و شمارش بالا از مزیت های سایت ماست

کافی است امتحان کنید!

مطمئنم خوشتون میاد و راضی خواهید بود!


لینک ثبت نام :
http://popman.ir/user/signup/ref:437

منتظرما!


.

این نظر توسط admin در تاریخ دوشنبه 19 خرداد 1393 10:38 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

کسی نیست جواب بده

این نظر توسط yousef در تاریخ سه شنبه 19 آذر 1392 08:34 ب.ظ و دقیقه ارسال شده است

مژده! مژده!
با سلام وب زیبایی دارید.
با عضویت در سایت آگهی هفت, 10 هزار هدیه بگیرید
اگر مایل به درج آگهی رایگان هستید می توانید در سایت آگهی هفت آگهی خود رو ثبت كنید
با قرار دادن بنر ما در سایت خود 20 هزار و با لینك سایت ما 10 هزار هدیه بگیرید www.agahi7.ir
بنرهای سایت ما در بخش تعرفه های سایت اگهی قرار داده شده است می توانید دیدن فرمایید
سایت های دیگر ما: www.funjoo.ir ، www.takranki.ir ، 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکردرباره ما

  "با سلام"
  من سعی خودم را می کنم که ازهربازی ترینررش را خواستید را بگذارم.
  مای گیمز:این وبلاگ مجموعه ای از ترینر,سیو,راهنما(در آینده موضوعات جدیدی خواهم گذاشت.)بازی های رایانه ای است این سایت بدون هیچ گونه کپی برداری از سایت های مشابه مطالب خود را قرار می دهد هدف ما جلب رضایت شماست.لطفا برای بهتر دیدن وبلاگ از جدیدترین ورژن Mozilla Firefox استفاده کنین.
  آدرس این وبلاگ فقط و فقط با آدرس"Pcworldtrainers.mihanblog.com" و "نام مای گیمز" می باشد و بقیه آدرس ها و نام ها دیگر مورد تایید ما نمی باشد.
  و فعالیت ما بیشتر درمورد ترینر هست.

آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب :
  کل نظرات کل نویسندگان :
  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید امروز بازدید امروز :
  باردید دیروز باردید دیروز :
  بازدید ماه بازدید ماه :
  بازدید کلی بازدید کلی :

صفحات اضافی سایت


لوگوی ما

  pcwolrd

  نظرسنجی

   آیا دوست دارید ادرس ما تعغییر کند؟به دلیل داراز بودن ادرس؟  پیوندهای روزانه


  امکانات جانبی

   دانلود ابزار الکسای ما ---------- برای حمایت از ما Get our toolbar!
   StatsCrop SEO Reports for pcworldtrainers.mihanblog.com

   google+

   pcworldtrainers.mihanblog.com Real PR